KOMPENSATORY TKANINOWE

 

Kompensatory tkaninowe STENFLEX są produkowane z wysokiej jakości materiałów i znajdują wiele praktycznych zastosowań. Odznaczają się wysoką wydajnością i długim okresem żywotności. W ofercie producenta dostępne są kompensatory tkaninowe uniwersalne z mieszkami jedno- i wielowarstwowymi oraz cylindrycznymi, wykonanymi m.in. z: EPDM, Neoprenu, PTFE, Hypalonu, Vitonu i wzmocnionymi włóknem poliestrowym, aramidowym, szklanym, bądź krzemianowym.
  • Kompensatory tkaninowe z mieszkiem jednofalowym, z mocowaniem kołnierzowym, zaciskowym lub kombinowanym; DN 80 do DN 5000; PN 0,2 do PN 4,
  • Kompensatory tkaninowe z mieszkiem wielofalowym, z mocowaniem kołnierzowym, zaciskowym lub kombinowanym; DN 80 do DN 5000; PN 0,2 do PN 4,
  • Kompensatory tkaninowe z mieszkiem cylindrycznym, z mocowaniem kołnierzowym, zaciskowym lub kombinowanym; DN 80 do DN 5000; PN 0,2 do PN 4.
Kompensatory tkaninowe wykonywane są z materiałów i o wymiarach według specyfikacji Klienta. Każda oferta dotycząca powyższych produktów jest przedstawiana przez nas pod konkretne zapytanie Klienta, według podanych parametrów.

Skontaktuj się z nami >>