KOMPENSATORY STALOWE

 

DN 15-DN 3600, PN 2,5 aż do PN 16
Kompensatory stalowe o mieszkach wykonanych z różnych typów wysokojakościowej stali, sprawdzają się doskonale przy wysokich parametrach pracy i charakteryzują się długim cyklem użytkowania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo:
  • kompensatory osiowe z mieszkiem standardowym ze stali nierdzewnej 1.4541 i przyłączami kołnierzowymi wg DIN EN, ANSI, BS itp., końcówkami do wspawania lub gwintowanymi; DN 15 do DN 3400; PN 2,5 do PN 16,
  • kompensatory poprzeczne z mieszkiem standardowym ze stali nierdzewnej 1.4541 i przyłączami kołnierzowymi wg DIN EN, ANSI, BS z przesztywnieniem cięgnowym, końcówkami do wspawania lub gwintowanymi; DN 32 do DN 1000; PN 1,0 do PN 16,
  • kompensatory kątowe z przyłączami kołnierzowymi ze wzmocnieniem przegubowym, w średnicach i wymiarach wykonywanych na specjalne zamówienie.
Możliwe jest wykonanie kompensatorów stalowych z materiałów i o wymiarach według specyfikacji Klienta. Każda oferta dotycząca powyższych produktów jest przedstawiana przez nas pod konkretne zapytanie Klienta, według podanych parametrów.

Skontaktuj się z nami >>